Filo 7

Firmamız Kayseri Evden Eve Nakliyat Şehir İçi Şehirler Arası Nakliye’de Sınır Tanımıyor.

Taşınma konusunda yardım arıyorsanız Kayseri Nakliyat bir telefonla adresiniz deyiz. Kayseri Evden Eve Nakliyat firmaları arasında daima en iyileri arasında yer alan ve nakliye denildiği zaman ilk akla gelen firma olmaktan gurur duyuyoruz.

Ev veya ofis eşyalarınızın yeni yerlerine taşınması konusunda yardımcı olan firmamız profesyonel hizmet anlayışımızla sizlerin memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Firmamızda çalışan her personelimizi ilk etapta taşıma sırasında nasıl davranacakları gerektiğini ve taşıma prensiplerinin nasıl olacağı konusunda eğitime tabi tutuyor ve sertifikalı taşıyıcı olarak uzmanlaştırdıktan sonra taşıma hizmetlerimizde profesyonel anlamda deneyime sahip olduktan sonra nakliyat işlerinde birlikte çalışıyoruz.

Evden Eve Nakliyat Aşamaları Ve Ambalajlama ;

Kayseri, Taşınma işi için hizmet almak istediğinizde iletişime geçtiğinizde hizmetimizin ilk aşaması olarak adresinize ekspertiz ekibimiz yönlendirilir.
Gerekli ön inceleme ardından keşif raporu hazırlanır. Değerlendirme sonucunda çıkan sonuçlara göre eşyalarınıza göre uygun taşıma seçenekleri sunuyoruz.
Taşınma günü ve saatini birlikte belirliyor ve taşıma işleminin gerçekleşeceği gün aracınızın kapınıza gelmesiyle eşyaları taşımaya başlıyoruz. İlk Önce Beyaz Eşyalarınızın Ambalajlanmasını daha sonra sökülmesi gereken malzemelerinizi sökerek ambalajlama işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
Yüksek katlarda oturuyorsanız asansörlü aracımızı devreye sokuyor ve evinizin uygun balkon veya camına uygun alana asansör kurulumuna başlıyoruz.

Müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışımızla, deneyimli personellerimizle itinalı bir şekilde taşınma işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Taşımacılık ve nakliyat sektöründe daima müşterilerine sunduğu yeniliklerle adını duyuran Kayseri Evden Eve Nakliyat hizmet veren firmamızda yeni mekanınıza ulaştırdığımız eşyalarınızın dizaynına istediğiniz şekilde yön veriyor ve eşyalarınızı ait olduğu odalara yerleşimini sağlıyoruz.

Nakliyat öncesi ve sonrası verdiğimiz desteklerle ambalajları açılan eşyalarınızın son kontrollerini sizin gözünüzün önünde gerçekleştiriyoruz. Hasarsız ve sağlam olarak teslim ettiğimiz eşyalarınızda herhangi bir sorun görülmediği takdirde aranızdan ayrılıyoruz. Arkamızda daima memnun müşteri bırakmış olmanın verdiği referanslarla sürekli tavsiye ediliyor ve yeni müşterilerimizin taşıma işleri için yeni adreslere ulaşıyoruz.