Samet Taşımacılık Hakkında

Samet Taşımacılık, Evden Eve & Şehirlerarası Güven ve Huzur Taşıyor.

Samet Nakliyat 2003 yılında Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma alanında hizmet sunuldu. Şehir içi Eşya taşımacılığı  önceliği tek bir kamyon ile öncüsü işise yeni yolla Kayseri merkezli olarak hizmet veren firmamız, Türkiye'nin neticesinde Türkiye'nin tüm illerine evden eve nakliye, iş yeri teslimi ve özel taşıma çeşitlerinin tümünü sunmakta ve sizlere profesyonel hizmet vermektedir.

Samet Nakliyat  Evden Havva Taşımacılık  hizmetlerinin yanı sıra sitemizde bulunan mobilya asansörleri mevcuttur Asansörlü Taşımacılık ve Ofis Taşımacılığı alanında da sizlere yakın hizmet veren bir firmadır. Şehirler arası yüklerinizi yönetmek emanet edeceği firmamız yükünüzü emniyetli ve taşıma sigortalı bir şekilde yerine tam zamanda ulaştırır. Önceden evden eve ve Ofis Taşımacılığı alanında Paketleme ve paketleme hizmetimizde eşyalarınız hiç bir zarar görmeden önce bir tane titizlikle taşırken yıpranmaları ve eskimeleri önlenmiş olur.

Samet Nakliyat  sizler için hem de Şehir içi Eşya ve Ofis Taşımacılığı alanında hem de şehirler arası Yük taşımalarınızda emniyetli ve sigortalı taşıma hizmetleri sunan profesyonel Nakliyat firmasıdır. Uzun yıllardır eşyalarınızı ve yüklerinizi Profesyonel taşıma konusunda ve alanında yüksek tecrübeye sahip olan sahip olduğumuz şoför kadrosu ile titizlikle taşıyoruz.

 

ISO 9001:2015

Sertifikalı Taşımacılık

Vizyonumuz

Kesintisiz İnternet dünyası gelişim anlayışı ile Nakliyat ve Evden Eve Taşımacılık sektöründe rekabetçi olan, konumumuzu daha da sağlamlaştırarak bu anlamda son teknolojik gelişmelerle kendini sürekli yenileyen, müşterilerin beklentilerini hızlı ve güvenli bir şekilde karşılayan ve sektörden beklentilerini arttıracak doğrultuda yeniliklere açmak, insanlara, müşterilerine, çevreye ve ülkesine değer katan küresel bir kurum olmak.

Misyonumuz

Faaliyet alanlarımızdaki profesyonel yeterliliğimizle kaliteli ve yaşama değer katan hizmet sunmak. Müşteri ve destekciilerimize değer katmak, organizasyon kültürünün rekabet etkili güç olacağının bilinciyle müşteri memnuniyetini arttırmaktadır. Nakliyat ve Evden Eve Taşımacılık alanlarında  en hızlı, en güvenilir ve en uygun fiyat ile müşterilerimize hizmet sunmak.

Evden Eve Taşımacılık

Samet Taşımacılık, Evden Eve & Şehirlerarası Güven ve Huzur Taşıyor.

Şehiriçi Taşımacılık

Samet Taşımacılık, Evden Eve & Şehirlerarası Güven ve Huzur Taşıyor.

Şehirlerarası Taşımacılık

Samet Taşımacılık, Evden Eve & Şehirlerarası Güven ve Huzur Taşıyor.

Müşteri GörüşleriHizmet Bölgelerimiz...

Müşterilerimiz

clients
clients
clients
clients
clients