Samet Nakliyat Gösterim: 402

Şehirler arası Nakliyat Şehirler arası Nakliyat ve Eşya Taşıma

Kayseri Evden Eve Nakliyat Firması Samet Taşımacılık Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Hizmetini En İyi şekilde Vermektedir.

Şehirler Arası Evden Eve Taşımacılık Ne Kadar Güvenli ?

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Ve Hazırlıkları Nelerdir ?

Kayseri de Şehirler Arası Ev Taşıma Firmaları Ne Kadar Sağlıklı Bir Hizmet Sunuyor?

Şehirler Arası Taşımalar da Asansör Kullanılıyor mu ?

Samet Nakliyat Bünyesinde Şehirler Arası Çalışan Araç Kapasitesine Sahip mi?

Kayseri den Başka Şehirlere Taşıma Fiyatları Pahalı mı?

 

Elinize geleni yapıyoruz. Sektörde farklı şeyler den farkımızı sizlere sınırsız bir hizmet sunarak gösteriyoruz. Diğer şirketlerden ayrılmayın nokta burada çıktı çıktı. İşi sadece eşya görmek için görmüyoruz. Özveriyle güvenebilirsiniz. Manevi eşyalarınızı veya bir kişinizi bir arada bulundurmanız gerekir. Haberimiz haklı olmak için lütfen alaireımızdan emin olabilirsiniz. Bir problemin için çok büyük bir ihtimal var.

Sıkmak mağara etmiyoruz. Olası bir aksaklık yaşamınızda zararınızı şirketimiz tarafından karşılanmak. Gündelik yaşantınızı hiçbir zaman aksatmadan bir evden başka bir eve taşınabilirsiniz. Bize güvenmeniz yeterlidir. Eşyalarınızı sınırsız hizmetimizle sizinle beraberiz! İşinin ehli çalışanlarımızla her zaman sizin leyiz. Asansörlü taşıma hizmetinizdedir ve de insanlara en aza indirgeyerek daha sağlıklı bir taşınma süreci geçirmeniz gerekir. Ürün paketleri paketledikten sonra sistemimizle nakliyat aracımıza indiriyoruz. Bir başkasına dokunmayın.

Aratayı bıkmadan bir kez varken açar. Yeni adrese gittiğinizde gelebilirsiniz bekliyoruz. Ardından görüşmek araç araçlarını konuşabiliyorlar. Yani eşyaların flaşması ve çalınması gibi konulardaki kaldırıyoruz. Siz yokkenokuz hiç açılmıyor. Asansörlü taşıma sistemiz kolay kurulumuyla yeni evinizin balkonuna veya dış cephesine kuruyoruz. Yeni evinize teslim etme. Teslim ettikten sonra bitti demiyoruz.

Bir işlem verdiğimiz için büyük işlemdeki sınırsızlık. Sınırsız bir hizmet için en doğru nakliyat şirketi olarak sizinleyiz. İLETİŞİM BİLGİLERİ SİZE ULAŞMAKTADIR. Bizimle iletişime geçtikten ve koşul konuştuktan sonra pişman olacaksınız. En doğru taşınma işleminiz için nakliyatta sınırsız bir hizmet tercih.

Kayseri Şehirler Arası Nakliyat

Arası Türkiye'nin neresinde olursa olsun  verilen  gelen uygun maliyetler taşımacılık hizmetleri SEKTÖRÜNDE Faaliyetleşme. Kayseri Samet Nakliyat şehirler arası taşıma hizmetleri için detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Samet Nakliyat ve diğer yatırımcılara hizmet vermekteyiz.Kayseri de Samet Nakliyat ve diğer yatırımcılara hizmet vermekteyiz.Firmamız Kayseri Evden Eve Nakliyat Şehir İçi Şehirler Arası Nakliye’de Sınır Tanımıyor.

kayseri evden eve nakliyat firmaları, şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti Yeni bir çevre veya yeni bir iş için adresini değiştirmek isteyenlerin en korktuğu durumlardan biri de taşınmaktadır. kayseri evden eve nakliyat firmaları uye olan firmalara güvenebildilerse Eşyaların uzak adreslere taşınması sırasında oluşabilecek olan sorunlar nedeni ile stresli bir süreçten geçilmektedir. Güvenli bir şekilde taşınmak isteyenlerin bu konuda kayseri evden eve nakliyat firmaları profesyonel olarak yardım alması sonucun daha kaliteli olmasını sağlamaktadır. Aynı şehir içinde farklı bir semtte gidecek olanlar için taşınma mesafesi az olsa da şehirler arası nakliyat farklı bir şehre taşınmak isteyenlerin tercihi olmaktadır.

phpinfo()
PHP logo

PHP Version 7.2.13

System Linux standart12.isimtescil.net 3.10.0-693.21.1.el7.x86_64 #1 SMP Wed Mar 7 19:03:37 UTC 2018 x86_64
Build Date Dec 10 2018 17:59:29
Configure Command './configure' '--build=x86_64-redhat-linux-gnu' '--host=x86_64-redhat-linux-gnu' '--program-prefix=' '--disable-dependency-tracking' '--prefix=/opt/cpanel/ea-php72/root/usr' '--exec-prefix=/opt/cpanel/ea-php72/root/usr' '--bindir=/opt/cpanel/ea-php72/root/usr/bin' '--sbindir=/opt/cpanel/ea-php72/root/usr/sbin' '--sysconfdir=/opt/cpanel/ea-php72/root/etc' '--datadir=/opt/cpanel/ea-php72/root/usr/share' '--includedir=/opt/cpanel/ea-php72/root/usr/include' '--libdir=/opt/cpanel/ea-php72/root/usr/lib64' '--libexecdir=/opt/cpanel/ea-php72/root/usr/libexec' '--localstatedir=/opt/cpanel/ea-php72/root/usr/var' '--sharedstatedir=/opt/cpanel/ea-php72/root/usr/com' '--mandir=/opt/cpanel/ea-php72/root/usr/share/man' '--infodir=/opt/cpanel/ea-php72/root/usr/share/info' '--cache-file=../config.cache' '--with-libdir=lib64' '--with-config-file-path=/opt/cpanel/ea-php72/root/etc' '--with-config-file-scan-dir=/opt/cpanel/ea-php72/root/etc/php.d' '--disable-debug' '--with-pic' '--without-pear' '--with-bz2' '--with-freetype-dir=/usr' '--with-png-dir=/usr' '--with-xpm-dir=/usr' '--enable-gd-native-ttf' '--without-gdbm' '--with-gettext' '--with-iconv' '--with-jpeg-dir=/usr' '--with-openssl=/opt/cpanel/ea-openssl' '--with-openssl-dir=/opt/cpanel/ea-openssl' '--with-pcre-regex=/usr' '--with-zlib' '--with-layout=GNU' '--enable-exif' '--enable-ftp' '--enable-sockets' '--with-kerberos' '--enable-shmop' '--with-libxml-dir=/opt/cpanel/ea-libxml2' '--with-system-tzdata' '--with-mhash' '--with-apxs2=/usr/bin/apxs' '--libdir=/opt/cpanel/ea-php72/root/usr/lib64/php' '--with-litespeed' '--without-mysqli' '--disable-pdo' '--without-gd' '--disable-dom' '--disable-dba' '--without-unixODBC' '--disable-opcache' '--disable-xmlreader' '--disable-xmlwriter' '--without-sqlite3' '--disable-phar' '--disable-fileinfo' '--disable-json' '--without-pspell' '--disable-wddx' '--without-curl' '--disable-posix' '--disable-xml' '--disable-simplexml' '--disable-exif' '--without-gettext' '--without-iconv' '--disable-ftp' '--without-bz2' '--disable-ctype' '--disable-shmop' '--disable-sockets' '--disable-tokenizer' '--disable-sysvmsg' '--disable-sysvshm' '--disable-sysvsem' '--without-gmp' '--disable-calendar' 'build_alias=x86_64-redhat-linux-gnu' 'host_alias=x86_64-redhat-linux-gnu' 'CFLAGS=-O2 -g -pipe -Wall -Wp,-D_FORTIFY_SOURCE=2 -fexceptions -fstack-protector-strong --param=ssp-buffer-size=4 -grecord-gcc-switches -specs=/usr/lib/rpm/redhat/redhat-hardened-cc1 -m64 -mtune=generic -fno-strict-aliasing -Wno-pointer-sign' 'CXXFLAGS=-O2 -g -pipe -Wall -Wp,-D_FORTIFY_SOURCE=2 -fexceptions -fstack-protector-strong --param=ssp-buffer-size=4 -grecord-gcc-switches -specs=/usr/lib/rpm/redhat/redhat-hardened-cc1 -m64 -mtune=generic'
Server API LiteSpeed V7.1
Virtual Directory Support disabled
Configuration File (php.ini) Path /opt/cpanel/ea-php72/root/etc
Loaded Configuration File /opt/cpanel/ea-php72/root/etc/php.ini
Scan this dir for additional .ini files /opt/cpanel/ea-php72/root/etc/php.d
Additional .ini files parsed /opt/cpanel/ea-php72/root/etc/php.d/01-ioncube.ini, /opt/cpanel/ea-php72/root/etc/php.d/20-ctype.ini, /opt/cpanel/ea-php72/root/etc/php.d/20-curl.ini, /opt/cpanel/ea-php72/root/etc/php.d/20-dom.ini, /opt/cpanel/ea-php72/root/etc/php.d/20-exif.ini, /opt/cpanel/ea-php72/root/etc/php.d/20-fileinfo.ini, /opt/cpanel/ea-php72/root/etc/php.d/20-ftp.ini, /opt/cpanel/ea-php72/root/etc/php.d/20-gd.ini, /opt/cpanel/ea-php72/root/etc/php.d/20-gettext.ini, /opt/cpanel/ea-php72/root/etc/php.d/20-iconv.ini, /opt/cpanel/ea-php72/root/etc/php.d/20-imap.ini, /opt/cpanel/ea-php72/root/etc/php.d/20-intl.ini, /opt/cpanel/ea-php72/root/etc/php.d/20-json.ini, /opt/cpanel/ea-php72/root/etc/php.d/20-mbstring.ini, /opt/cpanel/ea-php72/root/etc/php.d/20-mysqlnd.ini, /opt/cpanel/ea-php72/root/etc/php.d/20-pdo.ini, /opt/cpanel/ea-php72/root/etc/php.d/20-phar.ini, /opt/cpanel/ea-php72/root/etc/php.d/20-posix.ini, /opt/cpanel/ea-php72/root/etc/php.d/20-simplexml.ini, /opt/cpanel/ea-php72/root/etc/php.d/20-soap.ini, /opt/cpanel/ea-php72/root/etc/php.d/20-sqlite3.ini, /opt/cpanel/ea-php72/root/etc/php.d/20-tokenizer.ini, /opt/cpanel/ea-php72/root/etc/php.d/20-xml.ini, /opt/cpanel/ea-php72/root/etc/php.d/20-xmlwriter.ini, /opt/cpanel/ea-php72/root/etc/php.d/20-xsl.ini, /opt/cpanel/ea-php72/root/etc/php.d/20-zip.ini, /opt/cpanel/ea-php72/root/etc/php.d/30-mysqli.ini, /opt/cpanel/ea-php72/root/etc/php.d/30-pdo_mysql.ini, /opt/cpanel/ea-php72/root/etc/php.d/30-pdo_sqlite.ini, /opt/cpanel/ea-php72/root/etc/php.d/30-wddx.ini, /opt/cpanel/ea-php72/root/etc/php.d/30-xmlreader.ini, /opt/cpanel/ea-php72/root/etc/php.d/30-xmlrpc.ini, /opt/cpanel/ea-php72/root/etc/php.d/zzzzzzz-pecl.ini
PHP API 20170718
PHP Extension 20170718
Zend Extension 320170718
Zend Extension Build API320170718,NTS
PHP Extension Build API20170718,NTS
Debug Build no
Thread Safety disabled
Zend Signal Handling enabled
Zend Memory Manager enabled
Zend Multibyte Support provided by mbstring
IPv6 Support enabled
DTrace Support disabled
Registered PHP Streamshttps, ftps, compress.zlib, php, file, glob, data, http, ftp, phar, zip
Registered Stream Socket Transportstcp, udp, unix, udg, ssl, tls, tlsv1.0, tlsv1.1, tlsv1.2
Registered Stream Filterszlib.*, string.rot13, string.toupper, string.tolower, string.strip_tags, convert.*, consumed, dechunk, convert.iconv.*
Zend logo This program makes use of the Zend Scripting Language Engine:
Zend Engine v3.2.0, Copyright (c) 1998-2018 Zend Technologies
    with the ionCube PHP Loader (enabled) + Intrusion Protection from ioncube24.com (unconfigured) v10.2.4, Copyright (c) 2002-2018, by ionCube Ltd.

Configuration

Core

PHP Version 7.2.13
DirectiveLocal ValueMaster Value
allow_url_fopenOffOff
allow_url_includeOffOff
arg_separator.input&&
arg_separator.output&&
auto_append_fileno valueno value
auto_globals_jitOnOn
auto_prepend_fileno valueno value
browscapno valueno value
default_charsetUTF-8UTF-8
default_mimetypetext/htmltext/html
disable_classesno valueno value
disable_functionsno valueno value
display_errorsOffOff
display_startup_errorsOffOff
doc_rootno valueno value
docref_extno valueno value
docref_rootno valueno value
enable_dlOffOff
enable_post_data_readingOnOn
error_append_stringno valueno value
error_logerror_logerror_log
error_prepend_stringno valueno value
error_reporting032759
expose_phpOffOff
extension_dir/opt/cpanel/ea-php72/root/usr/lib64/php/modules/opt/cpanel/ea-php72/root/usr/lib64/php/modules
file_uploadsOnOn
hard_timeout22
highlight.comment#FF8000#FF8000
highlight.default#0000BB#0000BB
highlight.html#000000#000000
highlight.keyword#007700#007700
highlight.string#DD0000#DD0000
html_errorsOnOn
ignore_repeated_errorsOffOff
ignore_repeated_sourceOffOff
ignore_user_abortOffOff
implicit_flushOffOff
include_path.:/opt/cpanel/ea-php72/root/usr/share/pear.:/opt/cpanel/ea-php72/root/usr/share/pear
input_encodingno valueno value
internal_encodingno valueno value
log_errorsOnOn
log_errors_max_len10241024
mail.add_x_headerOnOn
mail.force_extra_parametersno valueno value
mail.logno valueno value
max_execution_time3030
max_file_uploads2020
max_input_nesting_level6464
max_input_time120120
max_input_vars10001000
memory_limit512M512M
open_basedirno valueno value
output_bufferingno valueno value
output_encodingno valueno value
output_handlerno valueno value
post_max_size400M400M
precision1414
realpath_cache_size4096K4096K
realpath_cache_ttl120120
register_argc_argvOnOn
report_memleaksOnOn
report_zend_debugOnOn
request_orderGPGP
sendmail_fromno valueno value
sendmail_path/usr/sbin/sendmail -t -i/usr/sbin/sendmail -t -i
serialize_precision100100
short_open_tagOnOn
SMTPlocalhostlocalhost
smtp_port2525
sys_temp_dirno valueno value
track_errorsOffOff
unserialize_callback_funcno valueno value
upload_max_filesize512M512M
upload_tmp_dirno valueno value
user_dirno valueno value
user_ini.cache_ttl300300
user_ini.filename.user.ini.user.ini
variables_orderGPCSGPCS
xmlrpc_error_number00
xmlrpc_errorsOffOff
zend.assertions-1-1
zend.detect_unicodeOnOn
zend.enable_gcOnOn
zend.multibyteOffOff
zend.script_encodingno valueno value
zend.signal_checkOffOff

ctype

ctype functions enabled

curl

cURL support enabled
cURL Information 7.62.0
Age 4
Features
AsynchDNS Yes
CharConv No
Debug No
GSS-Negotiate No
IDN No
IPv6 Yes
krb4 No
Largefile Yes
libz Yes
NTLM Yes
NTLMWB Yes
SPNEGO Yes
SSL Yes
SSPI No
TLS-SRP Yes
HTTP2 Yes
GSSAPI Yes
KERBEROS5 Yes
UNIX_SOCKETS Yes
PSL No
Protocols dict, file, ftp, ftps, gopher, http, https, imap, imaps, pop3, pop3s, rtsp, scp, sftp, smb, smbs, smtp, smtps, telnet, tftp
Host x86_64-redhat-linux-gnu
SSL Version OpenSSL/1.0.2q
ZLib Version 1.2.7
libSSH Version libssh2/1.4.3

date

date/time support enabled
timelib version 2017.08
"Olson" Timezone Database Version 2018.7
Timezone Database external
Default timezone UTC
DirectiveLocal ValueMaster Value
date.default_latitude31.766731.7667
date.default_longitude35.233335.2333
date.sunrise_zenith90.58333390.583333
date.sunset_zenith90.58333390.583333
date.timezoneUTCUTC

dom

DOM/XML enabled
DOM/XML API Version 20031129
libxml Version 2.9.7
HTML Support enabled
XPath Support enabled
XPointer Support enabled
Schema Support enabled
RelaxNG Support enabled

exif

EXIF Support enabled
EXIF Version 7.2.13
Supported EXIF Version 0220
Supported filetypes JPEG, TIFF
Multibyte decoding support using mbstring enabled
Extended EXIF tag formats Canon, Casio, Fujifilm, Nikon, Olympus, Samsung, Panasonic, DJI, Sony, Pentax, Minolta, Sigma, Foveon, Kyocera, Ricoh, AGFA, Epson
DirectiveLocal ValueMaster Value
exif.decode_jis_intelJISJIS
exif.decode_jis_motorolaJISJIS
exif.decode_unicode_intelUCS-2LEUCS-2LE
exif.decode_unicode_motorolaUCS-2BEUCS-2BE
exif.encode_jisno valueno value
exif.encode_unicodeISO-8859-15ISO-8859-15

fileinfo

fileinfo support enabled
version 1.0.5
libmagic 531

filter

Input Validation and Filtering enabled
Revision $Id: 5a34caaa246b9df197f4b43af8ac66a07464fe4b $
DirectiveLocal ValueMaster Value
filter.defaultunsafe_rawunsafe_raw
filter.default_flagsno valueno value

ftp

FTP support enabled
FTPS support enabled

gd

GD Support enabled
GD Version bundled (2.1.0 compatible)
FreeType Support enabled
FreeType Linkage with freetype
FreeType Version 2.4.11
GIF Read Support enabled
GIF Create Support enabled
JPEG Support enabled
libJPEG Version 6b
PNG Support enabled
libPNG Version 1.5.13
WBMP Support enabled
XPM Support enabled
libXpm Version 30411
XBM Support enabled
WebP Support enabled
DirectiveLocal ValueMaster Value
gd.jpeg_ignore_warning11

gettext

GetText Support enabled

hash

hash support enabled
Hashing Engines md2 md4 md5 sha1 sha224 sha256 sha384 sha512/224 sha512/256 sha512 sha3-224 sha3-256 sha3-384 sha3-512 ripemd128 ripemd160 ripemd256 ripemd320 whirlpool tiger128,3 tiger160,3 tiger192,3 tiger128,4 tiger160,4 tiger192,4 snefru snefru256 gost gost-crypto adler32 crc32 crc32b fnv132 fnv1a32 fnv164 fnv1a64 joaat haval128,3 haval160,3 haval192,3 haval224,3 haval256,3 haval128,4 haval160,4 haval192,4 haval224,4 haval256,4 haval128,5 haval160,5 haval192,5 haval224,5 haval256,5
MHASH support Enabled
MHASH API Version Emulated Support

iconv

iconv support enabled
iconv implementation glibc
iconv library version 2.17
DirectiveLocal ValueMaster Value
iconv.input_encodingno valueno value
iconv.internal_encodingno valueno value
iconv.output_encodingno valueno value

imap

IMAP c-Client Version 2007f
SSL Support enabled
Kerberos Support enabled

intl

Internationalization supportenabled
version 1.1.0
ICU version 50.1.2
ICU Data version 50.1
ICU TZData version 2018e
ICU Unicode version 6.2
DirectiveLocal ValueMaster Value
intl.default_localeno valueno value
intl.error_level00
intl.use_exceptions00

json

json support enabled
json version 1.6.0

libxml

libXML support active
libXML Compiled Version 2.9.7
libXML Loaded Version 20907
libXML streams enabled

mbstring

Multibyte Support enabled
Multibyte string engine libmbfl
HTTP input encoding translation disabled
libmbfl version 1.3.2
oniguruma version 6.3.0
mbstring extension makes use of "streamable kanji code filter and converter", which is distributed under the GNU Lesser General Public License version 2.1.
Multibyte (japanese) regex support enabled
Multibyte regex (oniguruma) backtrack check On
Multibyte regex (oniguruma) version 6.3.0
DirectiveLocal ValueMaster Value
mbstring.detect_orderno valueno value
mbstring.encoding_translationOffOff
mbstring.func_overload00
mbstring.http_inputno valueno value
mbstring.http_outputno valueno value
mbstring.http_output_conv_mimetypes^(text/|application/xhtml\+xml)^(text/|application/xhtml\+xml)
mbstring.internal_encodingno valueno value
mbstring.languageneutralneutral
mbstring.strict_detectionOffOff
mbstring.substitute_characterno valueno value

mysqli

MysqlI Supportenabled
Client API library version mysqlnd 5.0.12-dev - 20150407 - $Id: 38fea24f2847fa7519001be390c98ae0acafe387 $
Active Persistent Links 0
Inactive Persistent Links 0
Active Links 1
DirectiveLocal ValueMaster Value
mysqli.allow_local_infileOnOn
mysqli.allow_persistentOnOn
mysqli.default_hostno valueno value
mysqli.default_port33063306
mysqli.default_pwno valueno value
mysqli.default_socket/var/lib/mysql/mysql.sock/var/lib/mysql/mysql.sock
mysqli.default_userno valueno value
mysqli.max_linksUnlimitedUnlimited
mysqli.max_persistentUnlimitedUnlimited
mysqli.reconnectOffOff
mysqli.rollback_on_cached_plinkOffOff

mysqlnd

mysqlndenabled
Version mysqlnd 5.0.12-dev - 20150407 - $Id: 38fea24f2847fa7519001be390c98ae0acafe387 $
Compression supported
core SSL supported
extended SSL supported
Command buffer size 4096
Read buffer size 32768
Read timeout 86400
Collecting statistics Yes
Collecting memory statistics No
Tracing n/a
Loaded plugins mysqlnd,debug_trace,auth_plugin_mysql_native_password,auth_plugin_mysql_clear_password,auth_plugin_sha256_password
API Extensions mysqli,pdo_mysql
mysqlnd statistics
bytes_sent 8486
bytes_received 219696
packets_sent 56
packets_received 1778
protocol_overhead_in 7112
protocol_overhead_out 224
bytes_received_ok_packet 0
bytes_received_eof_packet 0
bytes_received_rset_header_packet 198
bytes_received_rset_field_meta_packet 0
bytes_received_rset_row_packet 195
bytes_received_prepare_response_packet 18228
bytes_received_change_user_packet 200865
packets_sent_command 27
packets_received_ok 0
packets_received_eof 0
packets_received_rset_header 22
packets_received_rset_field_meta 0
packets_received_rset_row 26
packets_received_prepare_response 253
packets_received_change_user 1474
result_set_queries 22
non_result_set_queries 4
no_index_used 6
bad_index_used 0
slow_queries 0
buffered_sets 22
unbuffered_sets 0
ps_buffered_sets 0
ps_unbuffered_sets 0
flushed_normal_sets 0
flushed_ps_sets 0
ps_prepared_never_executed 0
ps_prepared_once_executed 0
rows_fetched_from_server_normal 1452
rows_fetched_from_server_ps 0
rows_buffered_from_client_normal 1452
rows_buffered_from_client_ps 0
rows_fetched_from_client_normal_buffered 1452
rows_fetched_from_client_normal_unbuffered 0
rows_fetched_from_client_ps_buffered 0
rows_fetched_from_client_ps_unbuffered 0
rows_fetched_from_client_ps_cursor 0
rows_affected_normal 2
rows_affected_ps 0
rows_skipped_normal 1452
rows_skipped_ps 0
copy_on_write_saved 0
copy_on_write_performed 0
command_buffer_too_small 0
connect_success 1
connect_failure 0
connection_reused 0
reconnect 0
pconnect_success 0
active_connections 1
active_persistent_connections 0
explicit_close 0
implicit_close 0
disconnect_close 0
in_middle_of_command_close 0
explicit_free_result 22
implicit_free_result 0
explicit_stmt_close 0
implicit_stmt_close 0
mem_emalloc_count 0
mem_emalloc_amount 0
mem_ecalloc_count 0
mem_ecalloc_amount 0
mem_erealloc_count 0
mem_erealloc_amount 0
mem_efree_count 0
mem_efree_amount 0
mem_malloc_count 0
mem_malloc_amount 0
mem_calloc_count 0
mem_calloc_amount 0
mem_realloc_count 0
mem_realloc_amount 0
mem_free_count 0
mem_free_amount 0
mem_estrndup_count 0
mem_strndup_count 0
mem_estrdup_count 0
mem_strdup_count 0
mem_edupl_count 0
mem_dupl_count 0
proto_text_fetched_null 0
proto_text_fetched_bit 0
proto_text_fetched_tinyint 93
proto_text_fetched_short 0
proto_text_fetched_int24 0
proto_text_fetched_int 2829
proto_text_fetched_bigint 0
proto_text_fetched_decimal 0
proto_text_fetched_float 0
proto_text_fetched_double 0
proto_text_fetched_date 0
proto_text_fetched_year 0
proto_text_fetched_time 0
proto_text_fetched_datetime 21
proto_text_fetched_timestamp 0
proto_text_fetched_string 4385
proto_text_fetched_blob 0
proto_text_fetched_enum 246
proto_text_fetched_set 0
proto_text_fetched_geometry 0
proto_text_fetched_other 0
proto_binary_fetched_null 0
proto_binary_fetched_bit 0
proto_binary_fetched_tinyint 0
proto_binary_fetched_short 0
proto_binary_fetched_int24 0
proto_binary_fetched_int 0
proto_binary_fetched_bigint 0
proto_binary_fetched_decimal 0
proto_binary_fetched_float 0
proto_binary_fetched_double 0
proto_binary_fetched_date 0
proto_binary_fetched_year 0
proto_binary_fetched_time 0
proto_binary_fetched_datetime 0
proto_binary_fetched_timestamp 0
proto_binary_fetched_string 0
proto_binary_fetched_json 0
proto_binary_fetched_blob 0
proto_binary_fetched_enum 0
proto_binary_fetched_set 0
proto_binary_fetched_geometry 0
proto_binary_fetched_other 0
init_command_executed_count 0
init_command_failed_count 0
com_quit 0
com_init_db 1
com_query 26
com_field_list 0
com_create_db 0
com_drop_db 0
com_refresh 0
com_shutdown 0
com_statistics 0
com_process_info 0
com_connect 0
com_process_kill 0
com_debug 0
com_ping 0
com_time 0
com_delayed_insert 0
com_change_user 0
com_binlog_dump 0
com_table_dump 0
com_connect_out 0
com_register_slave 0
com_stmt_prepare 0
com_stmt_execute 0
com_stmt_send_long_data 0
com_stmt_close 0
com_stmt_reset 0
com_stmt_set_option 0
com_stmt_fetch 0
com_deamon 0
bytes_received_real_data_normal 187279
bytes_received_real_data_ps 0

openssl

OpenSSL support enabled
OpenSSL Library Version OpenSSL 1.0.2q 20 Nov 2018
OpenSSL Header Version OpenSSL 1.0.2q 20 Nov 2018
Openssl default config /opt/cpanel/ea-openssl/etc/pki/tls/openssl.cnf
DirectiveLocal ValueMaster Value
openssl.cafileno valueno value
openssl.capathno valueno value

pcre

PCRE (Perl Compatible Regular Expressions) Support enabled
PCRE Library Version 8.32 2012-11-30
PCRE JIT Support enabled
DirectiveLocal ValueMaster Value
pcre.backtrack_limit10000001000000
pcre.jit11
pcre.recursion_limit100000100000

PDO

PDO supportenabled
PDO drivers mysql, sqlite

pdo_mysql

PDO Driver for MySQLenabled
Client API version mysqlnd 5.0.12-dev - 20150407 - $Id: 38fea24f2847fa7519001be390c98ae0acafe387 $
DirectiveLocal ValueMaster Value
pdo_mysql.default_socket/var/lib/mysql/mysql.sock/var/lib/mysql/mysql.sock

pdo_sqlite

PDO Driver for SQLite 3.xenabled
SQLite Library 3.7.17

Phar

Phar: PHP Archive supportenabled
Phar EXT version 2.0.2
Phar API version 1.1.1
SVN revision $Id: 90649bd288e0fee061d173ecaf8b5d08b556872c $
Phar-based phar archives enabled
Tar-based phar archives enabled
ZIP-based phar archives enabled
gzip compression enabled
bzip2 compression disabled (install pecl/bz2)
OpenSSL support enabled
Phar based on pear/PHP_Archive, original concept by Davey Shafik.
Phar fully realized by Gregory Beaver and Marcus Boerger.
Portions of tar implementation Copyright (c) 2003-2009 Tim Kientzle.
DirectiveLocal ValueMaster Value
phar.cache_listno valueno value
phar.readonlyOnOn
phar.require_hashOnOn

posix

Revision $Id: 0a764bab332255746424a1e6cfbaaeebab998e4c $

Reflection

Reflectionenabled
Version $Id: f1096fbe817b0413895286a603375570e78fb553 $

session

Session Support enabled
Registered save handlers files user
Registered serializer handlers php_serialize php php_binary wddx
DirectiveLocal ValueMaster Value
session.auto_startOffOff
session.cache_expire180180
session.cache_limiternonenocache
session.cookie_domainno valueno value
session.cookie_httponly1no value
session.cookie_lifetime00
session.cookie_path//
session.cookie_secure00
session.gc_divisor00
session.gc_maxlifetime9001440
session.gc_probability00
session.lazy_writeOnOn
session.namedc9bb1a0a4f01f6ee7822c326744eb94PHPSESSID
session.referer_checkno valueno value
session.save_handleruserfiles
session.save_path/var/cpanel/php/sessions/ea-php72/var/cpanel/php/sessions/ea-php72
session.serialize_handlerphpphp
session.sid_bits_per_character44
session.sid_length3232
session.upload_progress.cleanupOnOn
session.upload_progress.enabledOnOn
session.upload_progress.freq1%1%
session.upload_progress.min_freq11
session.upload_progress.namePHP_SESSION_UPLOAD_PROGRESSPHP_SESSION_UPLOAD_PROGRESS
session.upload_progress.prefixupload_progress_upload_progress_
session.use_cookies11
session.use_only_cookies11
session.use_strict_mode00
session.use_trans_sid00

SimpleXML

Simplexml supportenabled
Revision $Id: 341daed0ee94ea8f728bfd0ba4626e6ed365c0d1 $
Schema support enabled

soap

Soap Client enabled
Soap Server enabled
DirectiveLocal ValueMaster Value
soap.wsdl_cache11
soap.wsdl_cache_dir/tmp/tmp
soap.wsdl_cache_enabled11
soap.wsdl_cache_limit55
soap.wsdl_cache_ttl8640086400

SPL

SPL supportenabled
Interfaces OuterIterator, RecursiveIterator, SeekableIterator, SplObserver, SplSubject
Classes AppendIterator, ArrayIterator, ArrayObject, BadFunctionCallException, BadMethodCallException, CachingIterator, CallbackFilterIterator, DirectoryIterator, DomainException, EmptyIterator, FilesystemIterator, FilterIterator, GlobIterator, InfiniteIterator, InvalidArgumentException, IteratorIterator, LengthException, LimitIterator, LogicException, MultipleIterator, NoRewindIterator, OutOfBoundsException, OutOfRangeException, OverflowException, ParentIterator, RangeException, RecursiveArrayIterator, RecursiveCachingIterator, RecursiveCallbackFilterIterator, RecursiveDirectoryIterator, RecursiveFilterIterator, RecursiveIteratorIterator, RecursiveRegexIterator, RecursiveTreeIterator, RegexIterator, RuntimeException, SplDoublyLinkedList, SplFileInfo, SplFileObject, SplFixedArray, SplHeap, SplMinHeap, SplMaxHeap, SplObjectStorage, SplPriorityQueue, SplQueue, SplStack, SplTempFileObject, UnderflowException, UnexpectedValueException

sqlite3

SQLite3 supportenabled
SQLite3 module version 7.2.13
SQLite Library 3.7.17
DirectiveLocal ValueMaster Value
sqlite3.extension_dirno valueno value

standard

Dynamic Library Support enabled
Path to sendmail /usr/sbin/sendmail -t -i
DirectiveLocal ValueMaster Value
assert.active11
assert.bail00
assert.callbackno valueno value
assert.exception00
assert.quiet_eval00
assert.warning11
auto_detect_line_endings00
default_socket_timeout6060
fromno valueno value
session.trans_sid_hostsno valueno value
session.trans_sid_tagsa=href,area=href,frame=src,form=a=href,area=href,frame=src,form=
url_rewriter.hostsno valueno value
url_rewriter.tagsa=href,area=href,frame=src,input=src,form=fakeentrya=href,area=href,frame=src,input=src,form=fakeentry
user_agentno valueno value

timezonedb

Alternative Timezone Database enabled
Timezone Database Version 2018.7

tokenizer

Tokenizer Support enabled

wddx

WDDX Supportenabled
WDDX Session Serializer enabled

xml

XML Support active
XML Namespace Support active
libxml2 Version 2.9.7

xmlreader

XMLReader enabled

xmlrpc

core library version xmlrpc-epi v. 0.51
php extension version 7.2.13
author Dan Libby
homepage http://xmlrpc-epi.sourceforge.net
open sourced by Epinions.com

xmlwriter

XMLWriter enabled

xsl

XSL enabled
libxslt Version 1.1.28
libxslt compiled against libxml Version 2.9.1
EXSLT enabled
libexslt Version 1.1.28

zip

Zip enabled
Zip version 1.15.4
Libzip version 1.1.2

zlib

ZLib Supportenabled
Stream Wrapper compress.zlib://
Stream Filter zlib.inflate, zlib.deflate
Compiled Version 1.2.7
Linked Version 1.2.7
DirectiveLocal ValueMaster Value
zlib.output_compressionOffOff
zlib.output_compression_level-1-1
zlib.output_handlerno valueno value

Additional Modules

Module Name
ionCube Loader
litespeed

Environment

VariableValue
PATH /bin:/usr/bin:/usr/local/bin

PHP Variables

VariableValue
$_SERVER['PATH']/bin:/usr/bin:/usr/local/bin
$_SERVER['HTTP_ACCEPT']text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,*/*;q=0.8
$_SERVER['HTTP_ACCEPT_ENCODING']gzip
$_SERVER['HTTP_CONNECTION']Keep-Alive
$_SERVER['HTTP_HOST']sametnakliyat.net
$_SERVER['HTTP_USER_AGENT']CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
$_SERVER['HTTP_IF_MODIFIED_SINCE']Tue, 23 Oct 2018 21:19:36 GMT
$_SERVER['HTTP_CLIENT_IP']3.80.218.53
$_SERVER['DOCUMENT_ROOT']/home/dvmsamet/public_html
$_SERVER['REMOTE_ADDR']93.89.225.254
$_SERVER['REMOTE_PORT']2356
$_SERVER['SERVER_ADDR']93.89.225.66
$_SERVER['SERVER_NAME']sametnakliyat.net
$_SERVER['SERVER_ADMIN']webmaster@sametnakliyat.net
$_SERVER['SERVER_PORT']80
$_SERVER['REQUEST_URI']/index.php/sehirler-arasi-nakliyat.html
$_SERVER['PATH_INFO']/sehirler-arasi-nakliyat.html
$_SERVER['PATH_TRANSLATED']/home/dvmsamet/public_html/sehirler-arasi-nakliyat.html
$_SERVER['SCRIPT_FILENAME']/home/dvmsamet/public_html/index.php
$_SERVER['QUERY_STRING']no value
$_SERVER['SCRIPT_URI']http://sametnakliyat.net/index.php/sehirler-arasi-nakliyat.html
$_SERVER['SCRIPT_URL']/index.php/sehirler-arasi-nakliyat.html
$_SERVER['SCRIPT_NAME']/index.php
$_SERVER['SERVER_PROTOCOL']HTTP/1.1
$_SERVER['SERVER_SOFTWARE']LiteSpeed
$_SERVER['REQUEST_METHOD']GET
$_SERVER['X-LSCACHE']on
$_SERVER['PHP_SELF']/index.php/sehirler-arasi-nakliyat.html
$_SERVER['REQUEST_TIME_FLOAT']1545009804.7925
$_SERVER['REQUEST_TIME']1545009804
$_SERVER['argv']
Array
(
)
$_SERVER['argc']0

PHP Credits

PHP Group
Thies C. Arntzen, Stig Bakken, Shane Caraveo, Andi Gutmans, Rasmus Lerdorf, Sam Ruby, Sascha Schumann, Zeev Suraski, Jim Winstead, Andrei Zmievski
Language Design & Concept
Andi Gutmans, Rasmus Lerdorf, Zeev Suraski, Marcus Boerger
PHP Authors
ContributionAuthors
Zend Scripting Language Engine Andi Gutmans, Zeev Suraski, Stanislav Malyshev, Marcus Boerger, Dmitry Stogov, Xinchen Hui, Nikita Popov
Extension Module API Andi Gutmans, Zeev Suraski, Andrei Zmievski
UNIX Build and Modularization Stig Bakken, Sascha Schumann, Jani Taskinen
Windows Support Shane Caraveo, Zeev Suraski, Wez Furlong, Pierre-Alain Joye, Anatol Belski, Kalle Sommer Nielsen
Server API (SAPI) Abstraction Layer Andi Gutmans, Shane Caraveo, Zeev Suraski
Streams Abstraction Layer Wez Furlong, Sara Golemon
PHP Data Objects Layer Wez Furlong, Marcus Boerger, Sterling Hughes, George Schlossnagle, Ilia Alshanetsky
Output Handler Zeev Suraski, Thies C. Arntzen, Marcus Boerger, Michael Wallner
Consistent 64 bit support Anthony Ferrara, Anatol Belski
SAPI Modules
ContributionAuthors
Apache 2.0 Handler Ian Holsman, Justin Erenkrantz (based on Apache 2.0 Filter code)
CGI / FastCGI Rasmus Lerdorf, Stig Bakken, Shane Caraveo, Dmitry Stogov
CLI Edin Kadribasic, Marcus Boerger, Johannes Schlueter, Moriyoshi Koizumi, Xinchen Hui
Embed Edin Kadribasic
FastCGI Process Manager Andrei Nigmatulin, dreamcat4, Antony Dovgal, Jerome Loyet
litespeed George Wang
phpdbg Felipe Pena, Joe Watkins, Bob Weinand
Module Authors
ModuleAuthors
BC Math Andi Gutmans
Bzip2 Sterling Hughes
Calendar Shane Caraveo, Colin Viebrock, Hartmut Holzgraefe, Wez Furlong
COM and .Net Wez Furlong
ctype Hartmut Holzgraefe
cURL Sterling Hughes
Date/Time Support Derick Rethans
DB-LIB (MS SQL, Sybase) Wez Furlong, Frank M. Kromann, Adam Baratz
DBA Sascha Schumann, Marcus Boerger
DOM Christian Stocker, Rob Richards, Marcus Boerger
enchant Pierre-Alain Joye, Ilia Alshanetsky
EXIF Rasmus Lerdorf, Marcus Boerger
fileinfo Ilia Alshanetsky, Pierre Alain Joye, Scott MacVicar, Derick Rethans, Anatol Belski
Firebird driver for PDO Ard Biesheuvel
FTP Stefan Esser, Andrew Skalski
GD imaging Rasmus Lerdorf, Stig Bakken, Jim Winstead, Jouni Ahto, Ilia Alshanetsky, Pierre-Alain Joye, Marcus Boerger
GetText Alex Plotnick
GNU GMP support Stanislav Malyshev
Iconv Rui Hirokawa, Stig Bakken, Moriyoshi Koizumi
IMAP Rex Logan, Mark Musone, Brian Wang, Kaj-Michael Lang, Antoni Pamies Olive, Rasmus Lerdorf, Andrew Skalski, Chuck Hagenbuch, Daniel R Kalowsky
Input Filter Rasmus Lerdorf, Derick Rethans, Pierre-Alain Joye, Ilia Alshanetsky
InterBase Jouni Ahto, Andrew Avdeev, Ard Biesheuvel
Internationalization Ed Batutis, Vladimir Iordanov, Dmitry Lakhtyuk, Stanislav Malyshev, Vadim Savchuk, Kirti Velankar
JSON Jakub Zelenka, Omar Kilani, Scott MacVicar
LDAP Amitay Isaacs, Eric Warnke, Rasmus Lerdorf, Gerrit Thomson, Stig Venaas
LIBXML Christian Stocker, Rob Richards, Marcus Boerger, Wez Furlong, Shane Caraveo
Multibyte String Functions Tsukada Takuya, Rui Hirokawa
MySQL driver for PDO George Schlossnagle, Wez Furlong, Ilia Alshanetsky, Johannes Schlueter
MySQLi Zak Greant, Georg Richter, Andrey Hristov, Ulf Wendel
MySQLnd Andrey Hristov, Ulf Wendel, Georg Richter, Johannes Schlüter
OCI8 Stig Bakken, Thies C. Arntzen, Andy Sautins, David Benson, Maxim Maletsky, Harald Radi, Antony Dovgal, Andi Gutmans, Wez Furlong, Christopher Jones, Oracle Corporation
ODBC driver for PDO Wez Furlong
ODBC Stig Bakken, Andreas Karajannis, Frank M. Kromann, Daniel R. Kalowsky
Opcache Andi Gutmans, Zeev Suraski, Stanislav Malyshev, Dmitry Stogov, Xinchen Hui
OpenSSL Stig Venaas, Wez Furlong, Sascha Kettler, Scott MacVicar
Oracle (OCI) driver for PDO Wez Furlong
pcntl Jason Greene, Arnaud Le Blanc
Perl Compatible Regexps Andrei Zmievski
PHP Archive Gregory Beaver, Marcus Boerger
PHP Data Objects Wez Furlong, Marcus Boerger, Sterling Hughes, George Schlossnagle, Ilia Alshanetsky
PHP hash Sara Golemon, Rasmus Lerdorf, Stefan Esser, Michael Wallner, Scott MacVicar
Posix Kristian Koehntopp
PostgreSQL driver for PDO Edin Kadribasic, Ilia Alshanetsky
PostgreSQL Jouni Ahto, Zeev Suraski, Yasuo Ohgaki, Chris Kings-Lynne
Pspell Vlad Krupin
Readline Thies C. Arntzen
Recode Kristian Koehntopp
Reflection Marcus Boerger, Timm Friebe, George Schlossnagle, Andrei Zmievski, Johannes Schlueter
Sessions Sascha Schumann, Andrei Zmievski
Shared Memory Operations Slava Poliakov, Ilia Alshanetsky
SimpleXML Sterling Hughes, Marcus Boerger, Rob Richards
SNMP Rasmus Lerdorf, Harrie Hazewinkel, Mike Jackson, Steven Lawrance, Johann Hanne, Boris Lytochkin
SOAP Brad Lafountain, Shane Caraveo, Dmitry Stogov
Sockets Chris Vandomelen, Sterling Hughes, Daniel Beulshausen, Jason Greene
Sodium Frank Denis
SPL Marcus Boerger, Etienne Kneuss
SQLite 3.x driver for PDO Wez Furlong
SQLite3 Scott MacVicar, Ilia Alshanetsky, Brad Dewar
System V Message based IPC Wez Furlong
System V Semaphores Tom May
System V Shared Memory Christian Cartus
tidy John Coggeshall, Ilia Alshanetsky
tokenizer Andrei Zmievski, Johannes Schlueter
WDDX Andrei Zmievski
XML Stig Bakken, Thies C. Arntzen, Sterling Hughes
XMLReader Rob Richards
xmlrpc Dan Libby
XMLWriter Rob Richards, Pierre-Alain Joye
XSL Christian Stocker, Rob Richards
Zip Pierre-Alain Joye, Remi Collet
Zlib Rasmus Lerdorf, Stefan Roehrich, Zeev Suraski, Jade Nicoletti, Michael Wallner
PHP Documentation
Authors Mehdi Achour, Friedhelm Betz, Antony Dovgal, Nuno Lopes, Hannes Magnusson, Philip Olson, Georg Richter, Damien Seguy, Jakub Vrana, Adam Harvey
Editor Peter Cowburn
User Note Maintainers Daniel P. Brown, Thiago Henrique Pojda
Other Contributors Previously active authors, editors and other contributors are listed in the manual.
PHP Quality Assurance Team
Ilia Alshanetsky, Joerg Behrens, Antony Dovgal, Stefan Esser, Moriyoshi Koizumi, Magnus Maatta, Sebastian Nohn, Derick Rethans, Melvyn Sopacua, Jani Taskinen, Pierre-Alain Joye, Dmitry Stogov, Felipe Pena, David Soria Parra, Stanislav Malyshev, Julien Pauli, Stephen Zarkos, Anatol Belski, Remi Collet, Ferenc Kovacs
Websites and Infrastructure team
PHP Websites Team Rasmus Lerdorf, Hannes Magnusson, Philip Olson, Lukas Kahwe Smith, Pierre-Alain Joye, Kalle Sommer Nielsen, Peter Cowburn, Adam Harvey, Ferenc Kovacs, Levi Morrison
Event Maintainers Damien Seguy, Daniel P. Brown
Network Infrastructure Daniel P. Brown
Windows Infrastructure Alex Schoenmaker

PHP License

This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the PHP License as published by the PHP Group and included in the distribution in the file: LICENSE

This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.

If you did not receive a copy of the PHP license, or have any questions about PHP licensing, please contact license@php.net.